Ozoman Śląsk

settings_phone INFOLINIA

32 / 7 460 460

OZONOWANIE POMIESZCZEŃ

Katowice Gliwice Tychy Zabrze Chorzów Mikołów oraz cały Śląsk


Ozonowanie pomieszczeń Śląsk

Usługi ozonowania pomieszczeń na terenie woj. Śląskiego

Katowice, Gliwice, Tychy, Bielsko, Bytom, Zabrze, Chorzów i wiele innych

Ozonowanie pomieszczeń

NAZWA FIRMY

CHILLI-GROUP

KRZYSZTOF TRELA

NIP. 6342533010


ADRES FIRMY

41-709 Ruda Śląska

Gen. Hallera 18A


ZAPRASZAMY

PN. - PT. od 09:00 do 17:00


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Ozonowanie – sposób na usuwanie nieprzyjemnych zapachów


Zapachy z jednej strony mogą wprawiać nas w dobry nastrój. Uspokajać, dodawać energii, przywoływać piękne wspomnienia. Z drugiej jednak są też i takie, które działają na nas drażniąco. Takie, których za wszelką cenę chcemy się pozbyć, ponieważ utrudniają nam codzienne funkcjonowanie. Może być to m.in. woń dymu papierosowego, zgnilizny, czy spalenizny. Jeśli pragniemy zrobić to naprawdę skutecznie, zdecydujmy się na zabieg określany jako ozonowanie. Najlepszy z możliwych sposobów na usuwanie zapachów z otoczenia, które nie są przyjemne dla naszego nosa.


Ozon – pogromca nieprzyjemnych zapachów

Istnieje wiele patentów i „złotych” środków na pozbycie się przykrych zapachów z otoczenia. Jeśli problem ten dotyczy małej powierzchni, faktycznie możemy być w stanie poradzić sobie z nim na własną rękę. Jeśli jednak nieprzyjemna woń to problem większej rangi, ogólnodostępne preparaty nie zdadzą tu egzaminu. Wtedy też powinniśmy skorzystać z usługi ozonowania Katowice. Szybkiej, bezpiecznej i maksymalnie skutecznej. Ozon znany jest przede wszystkim jako gaz, silny utleniacz, wykorzystywany w celach dezynfekujących, zwalczających wirusy, bakterie oraz grzyby. Nie możemy jednak zapomnieć, że ozonowanie to także zabieg, w wyniku którego dochodzi do usuwania zapachów. Proces ten nazywany jest dezodoryzacją. W odróżnieniu od stosowania innych środków ozonowanie Śląsk powoduje faktyczne, trwałe usunięcie źródła nieprzyjemnego zapachu, a nie jedynie jego zamaskowanie! Podczas ozonowania dochodzi do zmiany właściwości różnych związków organicznych oraz ich utleniania. W ten sposób jesteśmy w stanie realnie pozbyć się rażącego odoru. Usuwanie zapachów prowadzi do uzyskania we wnętrzach świeżego, przyjemnego zapachu oraz czystego, sterylnego otoczenia. Podczas tego zabiegu jednocześnie eliminujemy także z naszego środowiska wirusy oraz mikroorganizmy.


Usuwanie zapachów z wykorzystaniem ozonu

Istnieje pewna grupa zapachów, która działa na nas w wyjątkowo niekorzystny sposób. Może ona wpływać nie tylko na nasze samopoczucie, ale przede wszystkim zdrowie. To w szczególności odór dymu z papierosów, zgnilizny, spalenizny, smażonego olej, a także farb, lakierów i innych chemikaliów wykorzystywanych we wnętrzach. Za nieprzyjemne możemy uznać ponadto zapachy pochodzenia zwierzęcego i ludzkiego, np. potu. Unoszą się one nie tylko w powietrzu, ale i przenikają do wszelkiego rodzaju tekstyliów (m.in. zasłon, dywanów), mebli tapicerowanych i skrzyniowych, a nawet ścian.


Ozonowanie jest zabiegiem, który pozwala na ich wyeliminowanie z naszego otoczenia. Usuwanie zapachów Katowice z wykorzystaniem ozonu powoduje trwałe, skuteczne usunięcie różnorakich źródeł odrzucającej woni. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić sobie przyjemne, zdrowe i bezpieczne warunki do pracy, wypoczynku oraz wielu innych czynności.


Usuwanie zapachów – jakich pomieszczeń dotyczy?

Usuwanie zapachów, czyli zabieg dezodoryzacji może zostać przeprowadzony w każdym miejscu. Ozonowanie wykonuje się w :

  • domach
  • mieszkaniach
  • budynkach użyteczności publicznej. Są to obiekty takie jak hotele, hostele, szpitale, teatry, kina, kasyna, bary, restauracje oraz wiele innych
  • biurach i instytucjach


Usuwanie zapachów Śląsk dotyczy ponadto tapicerki samochodowej. Najczęściej ozonowanie przeprowadza się w samochodach używanych, kiedy to chcemy usunąć zapach „po starym właścicielu”, odór papierosów lub inną, drażniącą nas woń. Jest również stosowane w karetkach, wozach strażackich, policyjnych, czy środkach komunikacji publicznej.


Dlaczego do usuwania zapachów warto wybrać ozonowanie ?

Ze względu na właściwości, jakimi wyróżnia się ozon, ozonowanie jest zabiegiem dającym wiele korzyści i wyprzedzającym inne z dostępnych dziś rozwiązań. Pamiętajmy, że usuwanie zapachów ozonem faktycznie je usuwa. Nie tylko kamufluje, ale naprawdę likwiduje ich źródło. Warto również wiedzieć, że ozon działa aż 2000 razy szybciej niż związki chloru. To o wiele lepszy utleniacz, skuteczniej radzący sobie z niektórymi bakteriami. Jest ponadto od niego bezpieczniejszy dla zdrowia ludzkiego i środowiska naturalnego. Ozonowanie Śląsk nie prowadzi także do powstawania żadnych pozostałości. Ozon zamienia się w tlen, dlatego rozprasza się w powietrzu, nie powodując jednocześnie przedostawania się do niego żadnych ubocznych substancji.


STRONY : 1...67

SZYBKA WYCENA OZONOWANIA

Aktualizacja artykułu 06.08.2022r

Korzystamy z plików cookies w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności i poprawnego działania strony oraz uzyskania anonimowych danych statystycznych. Klikając przycisk 'akceptuje' wyrażasz zgodę na zapis wszystkich plików cookies, oraz akceptujesz zasady bezpieczeństwa strony której pełna treść jest dostępna tutaj. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę, poprzez zmianę preferencji na stronie Zasady Bezpieczeństwa lub poprzez zmianę ustawień przeglądarki.

UWAGA MAMY AKTUALNIE ROK 2022

Twoja przeglądarka przestała być aktualizowana w 2015r

Ze względu bezpieczeństwa strony, oraz zapewnienia jej prawidłowego funkcjonowania
prosimy o korzystalie z aktualnych wersji przeglądarek takich jak CHROME i FIREFOX


POBIERZ AKTUALNĄ WERSJĘ PRZEGLĄDARKI : CHROME
POBIERZ AKTUALNĄ WERSJĘ PRZEGLĄDARKI : FIREFOX
Zalecane przeglądarki