Ozonowanie Zamgławianie Dezodoryzacja

INFOLINIA

32 / 7 460 460

Katowice Sosnowiec Gliwice
obsługujemy cały Śląsk


Ozonowanie pomieszczeń Katowice Sosnowiec Gliwice

Ozonowanie pomieszczeń firmowych na terenie Śląska

Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Bielsko Biała, Bytom, Rybnik, Tychy i inne

Ozonowanie pomieszczeń

Najprostszy sposób na skuteczną dezynfekcję


Ozonowanie pomieszczeń firmowych to skuteczny sposób na zachowanie bezpieczeństwa i higieny środowiska biurowego. Pomaga zmniejszyć ryzyko chorób przenoszonych drogą kropelkową, alergii i innych problemów zdrowotnych. Ozonowanie pomieszczeń może również przyczynić się do ograniczenia przykrych zapachów, poprawy jakości powietrza oraz eliminacji bakterii i wirusów. Ozonowanie biura to ekonomiczne rozwiązanie dla firm, które chcą zapewnić swoim pracownikom bezpieczne środowisko pracy. Może być stosowany w każdym typie budynku lub pomieszczenia, od małych biur po duże openspeace. Dzięki ozonowaniu firmy mogą być pewne, że ich pomieszczenia są wolne wirusów i bakterii.


Ozonowanie pomieszczeń :

  • usuwa alergeny i oczyszcza powietrze
  • likwiduje wirusy i bakterie
  • usuwa nieprzyjemne zapachy


Powietrze w biurze i pomieszczeniach firmowych może być pełne zarazków i innych zanieczyszczeń, które mogą powodować problemy zdrowotne pracowników. Powietrze w pomieszczeniach firmowych często jest pożywką dla bakterii, co prowadzi do wzrostu zachorowań wśród pracowników. Może to być powodem zmniejszonej produktywności, większej absencji, a nawet długotrwałych problemów zdrowotnych. Ozonowanie to idealne rozwiązanie na poprawę jakości powietrza w biurze i pomieszczeniach firmowych. Ozonowanie to bezpieczny i skuteczny sposób na eliminację bakterii, alergenów i innych powietrza. Dzięki ozonowaniu masz pewność, że Twoi pracownicy oddychają czystym powietrzem.


PROSZĘ O BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Aktualizacja artykułu 19.01.2023r

OZONOWANIE POMIESZCZEŃ

KATOWICE SOSNOWIEC GLIWICE

Zobacz opinię naszych klientów

Dziękujemy za zaufanie


Dziękujemy za okazane zaufanie naszym klientom, którzy wybrali jakość i profesjonalizm. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby utrzymać jak najlepsze relacje na długie lata, poprzez staranne wykonywanie powierzonych nam zadań i indywidualne podejście do każdego problemu. Decydując się na podjęcie współpracy z naszą firmą, możesz być pewien że otrzymasz w zamian dogodne warunki współpracy, konkurencyjne ceny, i przede wszystkim elastyczne terminy wykonywanych prac ściśle dopasowane do godzin funkcjonowania twojej firmy. Każdy z klientów wybierający stałą współpracę, w zakresie cyklicznych dezynfekcji metodą ozonowania pomieszczeń otrzyma od nas także dodatkowe rabaty lojalnościowe oraz dogodne przedłużone terminy płatności.


OzoMan Śląsk

TAK
SPRAWDZAM
CENĘ

SZYBKO PRZYGOTUJEMY
INDYWIDUALNĄ WYCENĘ

OzoMan Wiele lat doświadczenia

13 LAT DOŚWIADCZENIA

OzoMan Setki zadowolonych klientów

ZADOWOLENI KLIENCI

OzoMan Atrakcyjne ceny i szybkie terminy

ATRAKCYJNE CENY

CYKL WYWIADÓW DLA 'MAGAZYNU PRZEDSZKOLA'


W związku z podwyższonym stanem epidemiologicznym i wieloma wytworzonymi mitami oraz krążącymi legendami w tematyce dezynfekcji jak i samego ozonowania, zostaliśmy zaproszeni do udzielenia cyklu kilku krótkich wywiadów dla "Magazynu Przedszkola" których celem jest przybliżenie opinii publicznej tematyki ozonowania i rozwianie powstałych mitów. Zapraszamy do lektury gdzie w kilku słowach przedstawiamy podstawową wiedzę z zakresu ozonowania.

Ozonowanie pomieszczeń wywiad Magazyn przedszkola

OZONOWANIE POMIESZCZEŃ REALIZACJE

Ozonowanie pomieszczeń Katowice Sosnowiec Gliwice

NAZWA FIRMY

CHILLI-GROUP

KRZYSZTOF TRELA

NIP. 6342533010


ZAPRASZAMY

PN. - PT. od 09:00 do 17:00


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Korzystamy z plików cookies w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności i poprawnego działania strony oraz uzyskania anonimowych danych statystycznych. Klikając przycisk 'akceptuje' wyrażasz zgodę na zapis wszystkich plików cookies, oraz akceptujesz zasady bezpieczeństwa strony której pełna treść jest dostępna tutaj. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę, poprzez zmianę preferencji na stronie Zasady Bezpieczeństwa lub poprzez zmianę ustawień przeglądarki.

UWAGA MAMY AKTUALNIE ROK 2024

Twoja przeglądarka przestała być aktualizowana w 2015r

Ze względu bezpieczeństwa strony, oraz zapewnienia jej prawidłowego funkcjonowania
prosimy o korzystalie z aktualnych wersji przeglądarek takich jak CHROME i FIREFOX


POBIERZ AKTUALNĄ WERSJĘ PRZEGLĄDARKI : CHROME
POBIERZ AKTUALNĄ WERSJĘ PRZEGLĄDARKI : FIREFOX
Zalecane przeglądarki