Ozonowanie Zamgławianie Dezodoryzacja

INFOLINIA

32 / 7 460 460

Katowice Sosnowiec Gliwice
obsługujemy cały Śląsk


Ozonowanie Katowice Sosnowiec Gliwice

Ozonowanie mieszkania i pomieszczeń na terenie Śląska

Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Bielsko Biała, Bytom, Rybnik, Tychy i inne

Jak działa ozonowanie

Najlepszy sposób skutecznej dezynfekcji


Ozon jest najsilniejszym utleniaczem, który można wykorzystać do dezynfekcji i dezodoryzacji. Ozonowanie to proces wykorzystujący ozon do oczyszczania powietrza w zamkniętej przestrzeni, takiej jak mieszkanie lub biuro. Ozon jest stosowany do eliminacji przykrych zapachów i redukcji alergenów w powietrzu. Udowodniono, że ozon skutecznie zabija bakterie, wirusy, zarodniki pleśni i inne mikroorganizmy. Ozonowanie poprawia jakość powietrza w pomieszczeniach poprzez redukcję zanieczyszczeń i alergenów unoszących się w powietrzu, które mogą powodować problemy z oddychaniem. Dodatkowo może pomóc zredukować zapachy zwierząt domowych lub dymu tytoniowego i stęchlizny.


Profesjonalne ozonowanie :

  • zabija wirusy i bakterie
  • dezynfekuje powierzchnię
  • usuwa nieprzyjemne zapachy

Utrzymanie domu w czystości i wolnym od zarazków to trudne i czasochłonne zadanie. Musisz użyć silnych środków chemicznych, aby pozbyć się bakterii i innych zanieczyszczeń, ale mogą one być niebezpieczne dla zdrowia i środowiska. Wirusy, bakterie i inne mikroorganizmy mogą powodować poważne choroby, jeśli nie są kontrolowane. Dodatkowo pleśnie i grzyby tworzą nieprzyjemne zapachy w twoim domu, które sprawiają, że życie w nim jest niewygodne. Ozonowanie mieszkania to idealne rozwiązanie, aby Twój dom był bezpieczny i wolny od zarazków. Ozonowanie pomieszczeń to skuteczny sposób na szybką i sprawdzoną dezynfekcję, eliminację zarazków, bakterii i wirusów bez użycia agresywnych środków chemicznych.

PROSZĘ O BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Aktualizacja artykułu 19.01.2023r

OZONOWANIE

KATOWICE SOSNOWIEC GLIWICE

Zobacz opinię naszych klientów

Dziękujemy za zaufanie


Dziękujemy za okazane zaufanie naszym klientom, którzy wybrali jakość i profesjonalizm. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby utrzymać jak najlepsze relacje na długie lata, poprzez staranne wykonywanie powierzonych nam zadań i indywidualne podejście do każdego problemu. Decydując się na podjęcie współpracy z naszą firmą, możesz być pewien że otrzymasz w zamian dogodne warunki współpracy, konkurencyjne ceny, i przede wszystkim elastyczne terminy wykonywanych prac ściśle dopasowane do godzin funkcjonowania twojej firmy. Każdy z klientów wybierający stałą współpracę, w zakresie cyklicznych dezynfekcji metodą ozonowania pomieszczeń otrzyma od nas także dodatkowe rabaty lojalnościowe oraz dogodne przedłużone terminy płatności.


OzoMan Śląsk

TAK
SPRAWDZAM
CENĘ

SZYBKO PRZYGOTUJEMY
INDYWIDUALNĄ WYCENĘ

OzoMan Wiele lat doświadczenia

13 LAT DOŚWIADCZENIA

OzoMan Setki zadowolonych klientów

ZADOWOLENI KLIENCI

OzoMan Atrakcyjne ceny i szybkie terminy

ATRAKCYJNE CENY

CYKL WYWIADÓW DLA 'MAGAZYNU PRZEDSZKOLA'


W związku z podwyższonym stanem epidemiologicznym i wieloma wytworzonymi mitami oraz krążącymi legendami w tematyce dezynfekcji jak i samego ozonowania, zostaliśmy zaproszeni do udzielenia cyklu kilku krótkich wywiadów dla "Magazynu Przedszkola" których celem jest przybliżenie opinii publicznej tematyki ozonowania i rozwianie powstałych mitów. Zapraszamy do lektury gdzie w kilku słowach przedstawiamy podstawową wiedzę z zakresu ozonowania.

Ozonowanie wywiad Magazyn przedszkola

OZONOWANIE POMIESZCZEŃ REALIZACJE

Ozonowanie Katowice Sosnowiec Gliwice

NAZWA FIRMY

CHILLI-GROUP

KRZYSZTOF TRELA

NIP. 6342533010


ZAPRASZAMY

PN. - PT. od 09:00 do 17:00


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Korzystamy z plików cookies w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności i poprawnego działania strony oraz uzyskania anonimowych danych statystycznych. Klikając przycisk 'akceptuje' wyrażasz zgodę na zapis wszystkich plików cookies, oraz akceptujesz zasady bezpieczeństwa strony której pełna treść jest dostępna tutaj. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę, poprzez zmianę preferencji na stronie Zasady Bezpieczeństwa lub poprzez zmianę ustawień przeglądarki.

UWAGA MAMY AKTUALNIE ROK 2024

Twoja przeglądarka przestała być aktualizowana w 2015r

Ze względu bezpieczeństwa strony, oraz zapewnienia jej prawidłowego funkcjonowania
prosimy o korzystalie z aktualnych wersji przeglądarek takich jak CHROME i FIREFOX


POBIERZ AKTUALNĄ WERSJĘ PRZEGLĄDARKI : CHROME
POBIERZ AKTUALNĄ WERSJĘ PRZEGLĄDARKI : FIREFOX
Zalecane przeglądarki