Ozonowanie Zamgławianie Dezodoryzacja

INFOLINIA

32 / 7 460 460

Katowice Sosnowiec Gliwice
obsługujemy cały Śląsk


Usuwanie zapachu Katowice Sosnowiec Gliwice

Likwidacja i usuwanie zapachu z mieszkania na terenie Śląska

Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Bielsko Biała, Bytom, Rybnik, Tychy i inne

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów

Znamy sprawdzone sposoby na skuteczną dezodoryzację


Usuwanie nieprzyjemnych zapachów z domu lub firmy może być trudne, ale na szczęście istnieje kilka sprawdzonych metod, które można wykorzystać. Jedną z najpewniejszych jest ozonowanie, które wykorzystuje ozon do całkowitego utlenienia cząsteczek powodujących nieprzyjemny zapach. Ta metoda jest bezpieczna i może być stosowana zarówno w warunkach domowych, jak i biurowych. Jest to również przyjazny dla środowiska sposób usuwania zapachów, ponieważ nie wytwarza żadnych niebezpiecznych produktów ubocznych. Dzięki ozonowaniu szybko i łatwo pozbędziesz się nieprzyjemnych zapachów bez konieczności uciekania się do żrących chemikaliów lub innych potencjalnie niebezpiecznych metod.


Usuwanie nieprzyjemnych zapachów :

  • dymu z papierosów lub cygar
  • zwierząt domowych pies kot
  • stęchlizny po grzybie i pleśni


Życie w domu z nieprzyjemnymi zapachami może być prawdziwym koszmarem. Niezależnie od tego, czy są to zapachy zwierząt, papierosów czy stęchlizny, mogą się utrzymywać przez długi czas i sprawić, że Twój dom będzie nie do zniesienia. Nikt nie chce mieszkać w śmierdzącym mieszkaniu, a pozbycie się zapachów może być wyzwaniem. Tradycyjne metody, takie jak odświeżacze powietrza i świece to tylko maskowanie problemu, które tak naprawdę nie usuwa źródła zapachu. Pożegnaj się z nieprzyjemnymi zapachami dzięki usłudze trwałej likwidacji zapachów przez ozonowanie. Nasz zespół szybko usunie wszelkie nieprzyjemne zapachy z Twojego mieszkania, pozostawiając Cię w czystym i pachnącym świeżością domu.


PROSZĘ O BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Aktualizacja artykułu 19.01.2023r

USUWANIE ZAPACHU

KATOWICE SOSNOWIEC GLIWICE

Zobacz opinię naszych klientów

Dziękujemy za zaufanie


Dziękujemy za okazane zaufanie naszym klientom, którzy wybrali jakość i profesjonalizm. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby utrzymać jak najlepsze relacje na długie lata, poprzez staranne wykonywanie powierzonych nam zadań i indywidualne podejście do każdego problemu. Decydując się na podjęcie współpracy z naszą firmą, możesz być pewien że otrzymasz w zamian dogodne warunki współpracy, konkurencyjne ceny, i przede wszystkim elastyczne terminy wykonywanych prac ściśle dopasowane do godzin funkcjonowania twojej firmy. Każdy z klientów wybierający stałą współpracę, w zakresie cyklicznych dezynfekcji metodą ozonowania pomieszczeń otrzyma od nas także dodatkowe rabaty lojalnościowe oraz dogodne przedłużone terminy płatności.


OzoMan Śląsk

TAK
SPRAWDZAM
CENĘ

SZYBKO PRZYGOTUJEMY
INDYWIDUALNĄ WYCENĘ

OzoMan Wiele lat doświadczenia

13 LAT DOŚWIADCZENIA

OzoMan Setki zadowolonych klientów

ZADOWOLENI KLIENCI

OzoMan Atrakcyjne ceny i szybkie terminy

ATRAKCYJNE CENY

CYKL WYWIADÓW DLA 'MAGAZYNU PRZEDSZKOLA'


W związku z podwyższonym stanem epidemiologicznym i wieloma wytworzonymi mitami oraz krążącymi legendami w tematyce dezynfekcji jak i samego ozonowania, zostaliśmy zaproszeni do udzielenia cyklu kilku krótkich wywiadów dla "Magazynu Przedszkola" których celem jest przybliżenie opinii publicznej tematyki ozonowania i rozwianie powstałych mitów. Zapraszamy do lektury gdzie w kilku słowach przedstawiamy podstawową wiedzę z zakresu ozonowania.

UDezodoryzacja usuwanie zapachu wywiad Magazyn przedszkola

OZONOWANIE POMIESZCZEŃ REALIZACJE

Dezodoryzacja usuwanie zapachu Katowice Sosnowiec Gliwice

NAZWA FIRMY

CHILLI-GROUP

KRZYSZTOF TRELA

NIP. 6342533010


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Korzystamy z plików cookies w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności i poprawnego działania strony oraz uzyskania anonimowych danych statystycznych. Klikając przycisk 'akceptuje' wyrażasz zgodę na zapis wszystkich plików cookies, oraz akceptujesz zasady bezpieczeństwa strony której pełna treść jest dostępna tutaj. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę, poprzez zmianę preferencji na stronie Zasady Bezpieczeństwa lub poprzez zmianę ustawień przeglądarki.

UWAGA MAMY AKTUALNIE ROK 2024

Twoja przeglądarka przestała być aktualizowana w 2015r

Ze względu bezpieczeństwa strony, oraz zapewnienia jej prawidłowego funkcjonowania
prosimy o korzystalie z aktualnych wersji przeglądarek takich jak CHROME i FIREFOX


POBIERZ AKTUALNĄ WERSJĘ PRZEGLĄDARKI : CHROME
POBIERZ AKTUALNĄ WERSJĘ PRZEGLĄDARKI : FIREFOX
Zalecane przeglądarki