Ozonowanie pomieszczeń OzoMan

CHILLI-GROUP

KRZYSZTOF TRELA


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

tel. 32 / 7 460 460

mail. biuro@ozoman.pl


ADRES FIRMY

41-709 Ruda Śląska

Gen. Hallera 18A


ZAPRASZAMY

PN. - PT. od 09:00 do 18:00

SB. od 10:00 do 13:00


POLECANE STRONY


CHILLI-GROUP AGENCJA REKLAMOWA ŚLĄSK
Agencja reklamowa z 10letnim doświadczeniem, nasz główny obszar działania to całe województwo śląskie. Jesteśmy producentem reklam przestrzennych takich jak szyldy reklamowe oraz wszelkiego typu reklamy świetlne począwszy od klasycznych kasetonów reklamowych oświetlanych diodami led na literach przestrzennych podświetlanych kończąc. Jako producent mamy ogromne możliwości techniczne i możemy wykonać nawet najbardziej skomplikowaną reklamę. Budujemy także świecące krzyże apteczne na własnych sterownikach które pozwolą ci dowolnie ustawić ich moc i sposób świecenia reklamy. Znajdziesz u nas także folie okienne od specjalistycznych takich jak folie antywłamaniowe na okna czy przeciwsłoneczne folie na szyby które obniżają temperaturę aż na foliach dekoracyjnych kończąc. Dysponujemy możliwością nadruku lateksowego jak i solwentowego na foliach tych reklamowych czyli klasycznych foliach pełnych służących jako reklama na okno oraz foliach lustrzanych czyli dziurkowanych foliach owv i także drukujemy na foliach mlecznych mrożonych co daje ciekawy efekt rozmycia. Poza reklamami przestrzennymi i foliami wykonujemy od podstaw strony internetowe dla firm, które posiadają nasze własne oprogramowanie cms do zarządzania treścią czyli edycji strony www twojej internetowej wizytówki firmy.


FOLL FOLIE PRZECIWSŁONECZNE I ANTYWŁAMANIOWE
Folie okienne montowane bezpośrednio na szyby mają wiele zastosowań specjalistycznych jak i czysto reklamowych i wizualnych. Najczęściej spotykamy folie antywłamaniowe p2a z grupy folii bezpiecznych których zadaniem jest ochrona przed włamaniem do środka, skutecznie zastępują one kraty w oknach. Kolejny rodzaj to folie przeciwsłoneczne z odbiciem lustrzanym nazywane popularnie lustro weneckie które poprzez odbicie promieni słonecznych redukują nagrzewanie się wnętrza pomieszczenia i obniżają temperaturę. Następna grupa to folie reklamowe z nadrukiem firmowym mogą być to folie pełne z nadrukiem lateksowym jak i folie dziurkowane określane jako owv czyli one way vision, tutaj też znajdziemy folie z wzorami reklamowymi. Ostatnie i najpopularniejsze to folie zapewniające prywatność w dzień i w nocy czyli folie mrożone w odcieniu szronionego szkła czy mlecznej szyby dzięki którym mamy prywatność. Folie dostępne są także w odmianie folii magnetycznych czyli popularnych magnesów na samochód które łatwo można zdjąć i założyć ponownie. Nasza firma wykonuje kompleksowe montaże jak i demontaże czyli usuwanie starych folii z okien i doczyszczanie szyb po foliach okiennych.


TERNAL SZYLDY I KASETONY REKLAMOWE DLA FIRM
Producent reklam dla firm. Tworzymy od podstaw kasetony reklamowe podświetlane które mogą być wykonane w formie zamkniętego klosza wykonanego z jednego elementu dibond w którym podświetlone są elementy takie jak napisy i logo lub w formie klasycznego kasetonu reklamowego na ramie gdzie podświetlone za pomocą diod led są całe powierzchnie plexi. Wykonujemy także konstrukcję krzyży aptecznych na bazie pojedyńczych diod ledowych z własnymi sterownikami gdzie mamy pełną kontrolę nad sposobem świecenia, jego mocą i intensywnością migania diody. Ciekawą i oryginalną formą reklamy mogą być także napisy wykonane z liter przestrzennych które mocowane są bezpośrednio do elewacji budynku. Litery przestrzenne mogą być podświetlane ledowo lub wykonane z styroduru malowanego pod dowolny kolor z frontem z dibondu lub plexi w inym kolorze co pozwoli stworzyć ciekawy efekt kontrastu bez podświetlenia. Poza reklamami świetlnymi znajdziesz u nas klasyczne szyldy reklamowe dla firm wykonane z dibondu z grawerem jak i napisami z folii ploterowanych. Do wszystkich tworzonych przez nas reklam proponujemy kompleksowy montaż i gwarantujemy obsługę serwisową.


BEFLOW TWORZENIE WIZYTOWYCH STRON INTERNETOWYCH
Projektowanie i tworzenie od podstaw internetowych stron www dla firm. Naszym atutem jest intuicyjny i banalnie prosty w obsłudze system cms czyli panel do samodzielnej edycji treści oraz galerii na stronie internetowej twojej firmy. Budowa strony www od zera ma wiele zalet a najważniejszą z nich jest fakt że taka internetowa wizytówka firmy jest dopasowana to tego co będzie zawierać a jej kod jest optymalny z zminimalizowany do granic możliwości. W przeciwieństwie do gotowych systemów dostępnych i popularnych w internecie mamy tutaj ogromną przewagę optymalizacji i lekkości strony co ma duży wpływ na jej dalsze pozycjonowanie. Stworzenie strony www w studiu BeFlow gwarantuje ci indywidualne rozwiązania i autorski system cms do edycji który jest prosty i zabezpieczony przed możliwością popsucia czy uszkodzenia kodu co pozwoli nawet osobie bez zacięcia komputerowego z łatwością wprowadzać wszystkie zmiany. Zaprojektujemy i stworzymy internetową wizytówkę twojej firmy, która będzie prostą w obsłudze stroną idealną do pozycjonowania i promocji w okręgu lokalnym. Zamiast iść utartą drogą gotowców wybierz rozwiązanie autorskie zbudowane z myślą o małych firmach i prostych stronach wizytowych www do samodzielnej obsługi.


OZOMAN OZONOWANIE POMIESZCZEŃ KATOWICE
Dezynfekcja pomieszczeń firmowych jak i mieszkań czy domów prywatnych ma na celu usunięcie wszelkich roztoczy, bakteri jak i wirusów. Dezynfekcja może być wykonywana poprzez ozonowanie czyli produkcję gazu ozonu który ma właściwości silnie utleniające i jest jedną z najskuteczniejszych metod dezynfekcji pomieszczeń. Poza działeniem czysty dezynfekcyjnym ozon usuwa także nieprzyjemne zapachy, które mogą pozostać np po rozlanej substancji w samochodzie jak i wydobywać się z nieszyszczonej i zagrzybiałej klimatyzacji, dlatego zaleca się regularne dezynfekcje poprzez ozonowanie samochodu, bo auta to jednak miejsca gdzie spędzamy sporo czasu. Kolejnym sposobem dezynfekcji mieszkania domu czy pomieszczeń firmowych jest dezynfekcja przez zamgłąwianie metodą ulv, gdzie pod wysokim ciśnieniem i temperaturą poprzez rozpylenie specjalnych substancji dokonujemy zabiego dezynfekcji przez zamgławienie ulv czyli naniesienie delikatnej chmury mikrosubstancji o działaniu dezynfekcyjnym. W zależności od typu pomieszczeń oraz ich kubatury dobierany jest sposób dezynfekcji. Inaczej wygląda to w przypadku dezynfekcji mieszkania które wtedy najlepiej będzie wykonać poprzez ozonowanie ale z koleji do pomieszczeń przemysłowych lepsza będzie dezynfekcja poprzez zamgławianie metodą ulv.


OBSŁUGIWANE REGIONY : KATOWICE KRAKÓW GLIWICE OPOLE TYCHY CZĘSTOCHOWA ZABRZE WROCŁAW CHORZÓW ŁÓDŹ BYTOM RUDA ŚLĄSKA MYSŁOWICE RYBNIK BIELSKO BIAŁA MIKOŁÓW OŚWIĘCIM NYSA ŚLĄSK RYBNIK


OBSŁUGIWANE MIEJSCOWOŚCI : ŚWIĘTOCHŁOWICE STRZELCE OPOLSKIE SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE KRAPKOWICE TARNOWSKIE GÓRY BRZEG PIEKARY ŚLĄSKIE RADOMSKO KNURÓW PIOTRKÓW TRYBUNALSKI ORZESZE PABIANICE ORNONTOWICE BEŁCHATÓW CZERWIONKA LESZCZYNY WIELICZKA ŁAZISKA SKAWINA SOSNOWIEC BOCHNIA CZELADŹ BRZESKO BĘDZIN TARNÓW DĄBROWA GÓRNICZA JĘDRZEJÓW KIELCE SKOCZÓW BRENNA WISŁA ŻYWIEC USTROŃ

image/svg+xml

UWAGA MAMY AKTUALNIE ROK

Twoja przeglądarka przestała być aktualizowana w 2015r

Ze względu bezpieczeństwa strony, oraz zapewnienia jej prawidłowego funkcjonowania
prosimy o korzystalie z aktualnych wersji przeglądarek takich jak CHROME i FIREFOX


POBIERZ AKTUALNĄ WERSJĘ PRZEGLĄDARKI : CHROME
POBIERZ AKTUALNĄ WERSJĘ PRZEGLĄDARKI : FIREFOX