Ozonowanie Zamgławianie Dezodoryzacja

INFOLINIA

32 / 7 460 460

Katowice Sosnowiec Gliwice
obsługujemy cały Śląsk


Dezodoryzacja Katowice Sosnowiec Gliwice

Dezodoryzacja i usuwanie zapachów na terenie Śląska

Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Bielsko Biała, Bytom, Rybnik, Tychy i inne

Jak działa dezodoryzacja

Najlepszy sposób skutecznego usuwania zapachów


Dezodoryzacja to wysoce skuteczny proces trwałego usuwania wszelkiego rodzaju nieprzyjemnych zapachów z mieszkań i pomieszczeń. Dezodoryzacja przez ozonowanie to jedna z niezawodnych i sprawdzonych metod, polegająca na wykorzystaniu mocy ozonu do eliminacji z powietrza wszelkiego rodzaju przykrych zapachów. W ostatnich latach stała się dość popularną metodą dezodoryzacji ze względu na swoją skuteczność i bezpieczeństwo, ponieważ nie wykorzystuje żadnych środków chemicznych. Proces ozonowania rozkłada i trwale utlenia cząsteczki powodujące nieprzyjemne zapachy, a sam ozon jest również skuteczny w zabijaniu zarodników pleśni, które mogą powodować nieprzyjemny zapach stęchlizny.


Dezodoryzacja pomieszczeń :

  • trwałe usunięcie nieprzyjemnych zapachów
  • brak jakichkolwiek środków chemicznych
  • szybka poprawa jakości powietrza


Nieprzyjemne zapachy mogą sprawić, że mieszkanie lub biuro staną się nie do zniesienia. Niezależnie od tego, czy chodzi o zapachy zwierząt, dym, czy coś innego, pozbycie się ich może być trudne bez profesjonalnej pomocy. Usuń nieprzyjemne zapachy na trwałe, koniec z kłopotliwymi momentami, gdy przychodzą goście. Pozbądź się zapachu bez konieczności kupowania drogich odświeżaczy powietrza, które maskują zapach tylko na krótki czas i mogą zawierać chemikalia, szkodliwe dla zdrowia. Pożegnaj się z nieprzyjemnymi zapachami dzięki usługom dezodoryzacji mieszkań i pomieszczeń. Nasz zespół przyjedzie do Ciebie z bezpiecznymi metodami usuwania zapachów, a Twój dom znów będzie pachniał świeżością.


PROSZĘ O BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Aktualizacja artykułu 19.01.2023r

DEZODORYZACJA

KATOWICE SOSNOWIEC GLIWICE

Zobacz opinię naszych klientów

Dziękujemy za zaufanie


Dziękujemy za okazane zaufanie naszym klientom, którzy wybrali jakość i profesjonalizm. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby utrzymać jak najlepsze relacje na długie lata, poprzez staranne wykonywanie powierzonych nam zadań i indywidualne podejście do każdego problemu. Decydując się na podjęcie współpracy z naszą firmą, możesz być pewien że otrzymasz w zamian dogodne warunki współpracy, konkurencyjne ceny, i przede wszystkim elastyczne terminy wykonywanych prac ściśle dopasowane do godzin funkcjonowania twojej firmy. Każdy z klientów wybierający stałą współpracę, w zakresie cyklicznych dezynfekcji metodą ozonowania pomieszczeń otrzyma od nas także dodatkowe rabaty lojalnościowe oraz dogodne przedłużone terminy płatności.


OzoMan Śląsk

TAK
SPRAWDZAM
CENĘ

SZYBKO PRZYGOTUJEMY
INDYWIDUALNĄ WYCENĘ

OzoMan Wiele lat doświadczenia

13 LAT DOŚWIADCZENIA

OzoMan Setki zadowolonych klientów

ZADOWOLENI KLIENCI

OzoMan Atrakcyjne ceny i szybkie terminy

ATRAKCYJNE CENY

CYKL WYWIADÓW DLA 'MAGAZYNU PRZEDSZKOLA'


W związku z podwyższonym stanem epidemiologicznym i wieloma wytworzonymi mitami oraz krążącymi legendami w tematyce dezynfekcji jak i samego ozonowania, zostaliśmy zaproszeni do udzielenia cyklu kilku krótkich wywiadów dla "Magazynu Przedszkola" których celem jest przybliżenie opinii publicznej tematyki ozonowania i rozwianie powstałych mitów. Zapraszamy do lektury gdzie w kilku słowach przedstawiamy podstawową wiedzę z zakresu ozonowania.

Usuwanie zapachu dezodoryzacja wywiad Magazyn przedszkola

OZONOWANIE POMIESZCZEŃ REALIZACJE

Usuwanie zapachu dezodoryzacja Katowice Sosnowiec Gliwice

NAZWA FIRMY

CHILLI-GROUP

KRZYSZTOF TRELA

NIP. 6342533010


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Korzystamy z plików cookies w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności i poprawnego działania strony oraz uzyskania anonimowych danych statystycznych. Klikając przycisk 'akceptuje' wyrażasz zgodę na zapis wszystkich plików cookies, oraz akceptujesz zasady bezpieczeństwa strony której pełna treść jest dostępna tutaj. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę, poprzez zmianę preferencji na stronie Zasady Bezpieczeństwa lub poprzez zmianę ustawień przeglądarki.

UWAGA MAMY AKTUALNIE ROK 2024

Twoja przeglądarka przestała być aktualizowana w 2015r

Ze względu bezpieczeństwa strony, oraz zapewnienia jej prawidłowego funkcjonowania
prosimy o korzystalie z aktualnych wersji przeglądarek takich jak CHROME i FIREFOX


POBIERZ AKTUALNĄ WERSJĘ PRZEGLĄDARKI : CHROME
POBIERZ AKTUALNĄ WERSJĘ PRZEGLĄDARKI : FIREFOX
Zalecane przeglądarki