Ozonowanie Zamgławianie Dezodoryzacja

INFOLINIA

32 / 7 460 460

Katowice Sosnowiec Gliwice
obsługujemy cały Śląsk


Zamgławianie dezynsekcja Katowice Sosnowiec Gliwice

Zamgławianie i dezynsekcja pomieszczeń na terenie Śląska

Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Bielsko Biała, Bytom, Rybnik, Tychy i inne

Jak działa zamgławianie ulv

Najlepszy sposób skutecznej dezynsekcji


Zamgławianie ULV to proces wykorzystujący zamgławiacze o wysokim ciśnieniu, w celu rozproszenia w powietrzu drobnej mgły insektycydów i środków dezynfekujących, które następnie osadzają się na powierzchniach i zabijają insekty. Mgiełka jest tak drobna, że może wnikać w szczeliny, w których chowają się szkodniki, co czyni ją skutecznym sposobem dezynsekcji. Zamgławianie ULV jest świetnym rozwiązaniem w zwalczaniu wielu rodzajów owadów, w tym pluskiew, pcheł, kleszczy i karaluchów. Zamgławianie ULV pomaga również ograniczyć rozprzestrzenianie się chorobotwórczych mikroorganizmów w domach, biurach i innych zamkniętych przestrzeniach i może być także stosowane do zabijania zarodników pleśni.


Zamgławianie pomieszczeń ulv :

  • natychmiastowa likwidacja insektów, pluskiew
  • działa także w miejscach trudno dostępnych
  • efekty widoczne od razu po wykonaniu usługi


Utrzymanie domu lub firmy w czystości to trudne zadanie. Musisz stale odkażać i dezynfekować powierzchnie, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się zarazków, bakterii i wirusów. Jednak tradycyjne metody czyszczenia są pracochłonne i nie zawsze skuteczne. Stawką jest zdrowie Twojej rodziny lub pracowników. Potrzebujesz niezawodnego rozwiązania, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim w domu lub firmie. Zamgławianie pomieszczeń i usługi dezynsekcji to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Nasz profesjonalny zespół wykorzystuje zaawansowaną technologię zamgławiania, aby szybko odkażać i dezynfekować każdą przestrzeń, dając Ci pewność, że Twój dom lub firma jest całkowicie bezpieczna i wolna od insektów.


PROSZĘ O BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Aktualizacja artykułu 19.01.2023r

ZAMGŁAWIANIE

KATOWICE SOSNOWIEC GLIWICE

Zobacz opinię naszych klientów

Dziękujemy za zaufanie


Dziękujemy za okazane zaufanie naszym klientom, którzy wybrali jakość i profesjonalizm. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby utrzymać jak najlepsze relacje na długie lata, poprzez staranne wykonywanie powierzonych nam zadań i indywidualne podejście do każdego problemu. Decydując się na podjęcie współpracy z naszą firmą, możesz być pewien że otrzymasz w zamian dogodne warunki współpracy, konkurencyjne ceny, i przede wszystkim elastyczne terminy wykonywanych prac ściśle dopasowane do godzin funkcjonowania twojej firmy. Każdy z klientów wybierający stałą współpracę, w zakresie cyklicznych dezynfekcji metodą ozonowania pomieszczeń otrzyma od nas także dodatkowe rabaty lojalnościowe oraz dogodne przedłużone terminy płatności.


OzoMan Śląsk

TAK
SPRAWDZAM
CENĘ

SZYBKO PRZYGOTUJEMY
INDYWIDUALNĄ WYCENĘ

OzoMan Wiele lat doświadczenia

13 LAT DOŚWIADCZENIA

OzoMan Setki zadowolonych klientów

ZADOWOLENI KLIENCI

OzoMan Atrakcyjne ceny i szybkie terminy

ATRAKCYJNE CENY

CYKL WYWIADÓW DLA 'MAGAZYNU PRZEDSZKOLA'


W związku z podwyższonym stanem epidemiologicznym i wieloma wytworzonymi mitami oraz krążącymi legendami w tematyce dezynfekcji jak i samego ozonowania, zostaliśmy zaproszeni do udzielenia cyklu kilku krótkich wywiadów dla "Magazynu Przedszkola" których celem jest przybliżenie opinii publicznej tematyki ozonowania i rozwianie powstałych mitów. Zapraszamy do lektury gdzie w kilku słowach przedstawiamy podstawową wiedzę z zakresu ozonowania.

Zamgławianie ulv wywiad Magazyn przedszkola

OZONOWANIE POMIESZCZEŃ REALIZACJE

Zamgławianie ulv Katowice Sosnowiec Gliwice

NAZWA FIRMY

CHILLI-GROUP

KRZYSZTOF TRELA

NIP. 6342533010


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Korzystamy z plików cookies w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności i poprawnego działania strony oraz uzyskania anonimowych danych statystycznych. Klikając przycisk 'akceptuje' wyrażasz zgodę na zapis wszystkich plików cookies, oraz akceptujesz zasady bezpieczeństwa strony której pełna treść jest dostępna tutaj. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę, poprzez zmianę preferencji na stronie Zasady Bezpieczeństwa lub poprzez zmianę ustawień przeglądarki.

UWAGA MAMY AKTUALNIE ROK 2024

Twoja przeglądarka przestała być aktualizowana w 2015r

Ze względu bezpieczeństwa strony, oraz zapewnienia jej prawidłowego funkcjonowania
prosimy o korzystalie z aktualnych wersji przeglądarek takich jak CHROME i FIREFOX


POBIERZ AKTUALNĄ WERSJĘ PRZEGLĄDARKI : CHROME
POBIERZ AKTUALNĄ WERSJĘ PRZEGLĄDARKI : FIREFOX
Zalecane przeglądarki