Ozonowanie Zamgławianie Dezodoryzacja

INFOLINIA

32 / 7 460 460

Katowice Sosnowiec Gliwice
obsługujemy cały Śląsk


Usuwanie pluskwy Katowice Sosnowiec Gliwice

Usuwanie pluskwy domowej z mieszkań na terenie Śląska

Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Bielsko Biała, Bytom, Rybnik, Tychy i inne

Usuwanie pluskwy domowej

Znamy sprawdzone sposoby na skuteczne odpluskwianie


Pluskwy domowe to małe, pasożytnicze owady, które żywią się krwią ludzi i zwierząt. Zwykle można je znaleźć w meblach, materacach, pościeli i dywanach. Pluskwy domowe mogą być trudne do wykrycia, ponieważ prowadzą nocny tryb życia i chowają się w małych szczelinach w ciągu dnia. Mogą powodować różne problemy zdrowotne, takie jak wysypki skórne, reakcje alergiczne, a nawet stres psychiczny. Zachowaj ostrożność podczas podróży lub zakupów używanych przedmiotów, możesz nieświadomie wprowadzić je do domu. Pluskwy są często przynoszone do mieszkania w walizce po powrocie z podróży lub zakupie używanych mebli gdzie idealnie chowają się w szczelinach, a jedna samica składa około 5 jaj dziennie.


Profesjonalne odpluskwianie :

  • natychmiastowe usunięcie pluskiew
  • likwidacja zostawionych jaj pluskwy
  • zabezpieczenie powierzchni ampułkami


Pluskwy są koszmarem dla właścicieli domów. Nie tylko trudno się ich pozbyć, ale mogą powodować poważne problemy zdrowotne i szybko rozprzestrzeniać się po całym mieszkaniu. Samodzielne pozbycie się pluskiew może być trudnym zadaniem, ponieważ chowają się w ciężko dostępnych miejscach, i dobrze się maskują, ale także szybko się rozmnażają. Pożegnaj się z inwazją pluskiew dzięki naszej usłudze odpluskwiania. Nasi doświadczeni technicy wykorzystują najnowsze technologie i sprawdzone sposoby, aby szybko i skutecznie wyeliminować pluskwy z Twojego domu. Pozbądź się tych nieznośnych szkodników już dziś dzięki naszej niezawodnej i niedrogiej usłudze odpluskwiania, a efekty zobaczysz od razu.


PROSZĘ O BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Aktualizacja artykułu 19.01.2023r

USUWANIE PLUSKWY

KATOWICE SOSNOWIEC GLIWICE

GWARANCJA SKUTECZNOŚCI

Usuwanie pluskwy Katowice Sosnowiec Gliwice

JUŻ PO PIERWSZYM ZABIEGU

Zwalczanie pluskiew które zaczęły już tworzyć gniazda i składać jaja, jest skomplikowanym wielozadaniowym procesem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jak przeprowadzić odpluskwianie aby było skuteczne, już po pierwszym zabiegu. Stosujemy markowe i certyfikowane preparaty z najwyższej półki. Są one bezpieczne dla ludzi i zwierząt, a jednocześnie nie zostawiają śladów oraz zapachów przez długi czas po zabiegu. Dokładnie przygotowujemy pomieszczenia i stosujemy kilka metod usuwania pluskwy. Cena usługi wynika z jakości i skuteczności którą oferujemy. W większości przypadków jesteśmy w stanie wykonać odpluskwianie podczas jednej wizyty, dlatego dajemy na to gwarancję. Jeżeli do 7 dni od zabiegu odpluskwiania, zobaczysz żywe pluskwy wykonamy drugi zabieg za połowę ceny !

Zobacz opinię naszych klientów

Dziękujemy za zaufanie


Dziękujemy za okazane zaufanie naszym klientom, którzy wybrali jakość i profesjonalizm. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby utrzymać jak najlepsze relacje na długie lata, poprzez staranne wykonywanie powierzonych nam zadań i indywidualne podejście do każdego problemu. Decydując się na podjęcie współpracy z naszą firmą, możesz być pewien że otrzymasz w zamian dogodne warunki współpracy, konkurencyjne ceny, i przede wszystkim elastyczne terminy wykonywanych prac ściśle dopasowane do godzin funkcjonowania twojej firmy. Każdy z klientów wybierający stałą współpracę, w zakresie cyklicznych dezynfekcji metodą ozonowania pomieszczeń otrzyma od nas także dodatkowe rabaty lojalnościowe oraz dogodne przedłużone terminy płatności.


OzoMan Śląsk

TAK
SPRAWDZAM
CENĘ

SZYBKO PRZYGOTUJEMY
INDYWIDUALNĄ WYCENĘ

OzoMan Wiele lat doświadczenia

13 LAT DOŚWIADCZENIA

OzoMan Setki zadowolonych klientów

ZADOWOLENI KLIENCI

OzoMan Atrakcyjne ceny i szybkie terminy

ATRAKCYJNE CENY

CYKL WYWIADÓW DLA 'MAGAZYNU PRZEDSZKOLA'


W związku z podwyższonym stanem epidemiologicznym i wieloma wytworzonymi mitami oraz krążącymi legendami w tematyce dezynfekcji jak i samego ozonowania, zostaliśmy zaproszeni do udzielenia cyklu kilku krótkich wywiadów dla "Magazynu Przedszkola" których celem jest przybliżenie opinii publicznej tematyki ozonowania i rozwianie powstałych mitów. Zapraszamy do lektury gdzie w kilku słowach przedstawiamy podstawową wiedzę z zakresu ozonowania.

Usuwanie pluskwy wywiad Magazyn przedszkola

OZONOWANIE POMIESZCZEŃ REALIZACJE

Usuwanie pluskwy Katowice Sosnowiec Gliwice

NAZWA FIRMY

CHILLI-GROUP

KRZYSZTOF TRELA

NIP. 6342533010


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Korzystamy z plików cookies w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności i poprawnego działania strony oraz uzyskania anonimowych danych statystycznych. Klikając przycisk 'akceptuje' wyrażasz zgodę na zapis wszystkich plików cookies, oraz akceptujesz zasady bezpieczeństwa strony której pełna treść jest dostępna tutaj. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę, poprzez zmianę preferencji na stronie Zasady Bezpieczeństwa lub poprzez zmianę ustawień przeglądarki.

UWAGA MAMY AKTUALNIE ROK 2024

Twoja przeglądarka przestała być aktualizowana w 2015r

Ze względu bezpieczeństwa strony, oraz zapewnienia jej prawidłowego funkcjonowania
prosimy o korzystalie z aktualnych wersji przeglądarek takich jak CHROME i FIREFOX


POBIERZ AKTUALNĄ WERSJĘ PRZEGLĄDARKI : CHROME
POBIERZ AKTUALNĄ WERSJĘ PRZEGLĄDARKI : FIREFOX
Zalecane przeglądarki