Ozonowanie Zamgławianie Dezodoryzacja

INFOLINIA

32 / 7 460 460

Katowice Sosnowiec Gliwice
obsługujemy cały Śląsk


Dezynfekcja Katowice Sosnowiec Gliwice

Dezynfekcja i ozonowanie mieszkania na terenie Śląska

Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Bielsko Biała, Bytom, Rybnik, Tychy i inne

Specjalistyczne zabiegi dezynfekcji

Doskonale wiemy jak poradzić sobie z mikroorganizmami


Dezynfekcja to proces eliminowania szkodliwych mikroorganizmów z powierzchni i powietrza. Jest to ważny element dbania o bezpieczeństwo i zdrowie naszych domów i miejsc pracy. Dezynfekcję można przeprowadzić na wiele sposobów, na przykład przy użyciu chemicznych środków dezynfekujących, światła ultrafioletowego lub ozonowania. Dezynfekcja mieszkania i pomieszczeń może pomóc zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych w tym także covid. Ozonowanie to jedna z najskuteczniejszych metod dezynfekcji przestrzeni, takich jak mieszkania czy biura. Skutecznie zabija bakterie, wirusy, grzyby i inne mikroorganizmy z powierzchni i powietrza bez pozostawiania śladów i stosowania środków chemicznych.


Dezynfekcja pomieszczeń :

  • usuwa wirusy, grzyby, bakterie
  • nie zawiera środków chemicznych
  • efekt wyczuwalny odrazu po zabiegu


Rozprzestrzenianie się wirusów i bakterii może stanowić realne zagrożenie dla naszego zdrowia i życia. Tradycyjne metody dezynfekcji są czasochłonne, drogie i często nieskuteczne. Ponadto ryzyko zarażenia jest nadal wysokie, jeśli proces nie zostanie przeprowadzony prawidłowo. Ryzyko infekcji jest zawsze obecne i może być trudno stwierdzić, czy twoje środowisko jest naprawdę wolne od wirusów i bakterii. Chroń siebie i swoją rodzinę uzyskując kompleksowe usługi dezynfekcji domu lub firmy. Udowodniona skuteczność dezynfekcji opartej na ozonowaniu eliminuje 99,9% zarazków, bakterii i wirusów z dowolnej przestrzeni, zapewniając bezpieczne środowisko dla Ciebie i Twoich bliskich. Zyskaj spokój, na jaki zasługujesz.


PROSZĘ O BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Aktualizacja artykułu 19.01.2023r

DEZYNFEKCJA

KATOWICE SOSNOWIEC GLIWICE

Zobacz opinię naszych klientów

Dziękujemy za zaufanie


Dziękujemy za okazane zaufanie naszym klientom, którzy wybrali jakość i profesjonalizm. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby utrzymać jak najlepsze relacje na długie lata, poprzez staranne wykonywanie powierzonych nam zadań i indywidualne podejście do każdego problemu. Decydując się na podjęcie współpracy z naszą firmą, możesz być pewien że otrzymasz w zamian dogodne warunki współpracy, konkurencyjne ceny, i przede wszystkim elastyczne terminy wykonywanych prac ściśle dopasowane do godzin funkcjonowania twojej firmy. Każdy z klientów wybierający stałą współpracę, w zakresie cyklicznych dezynfekcji metodą ozonowania pomieszczeń otrzyma od nas także dodatkowe rabaty lojalnościowe oraz dogodne przedłużone terminy płatności.


OzoMan Śląsk

TAK
SPRAWDZAM
CENĘ

SZYBKO PRZYGOTUJEMY
INDYWIDUALNĄ WYCENĘ

OzoMan Wiele lat doświadczenia

13 LAT DOŚWIADCZENIA

OzoMan Setki zadowolonych klientów

ZADOWOLENI KLIENCI

OzoMan Atrakcyjne ceny i szybkie terminy

ATRAKCYJNE CENY

CYKL WYWIADÓW DLA 'MAGAZYNU PRZEDSZKOLA'


W związku z podwyższonym stanem epidemiologicznym i wieloma wytworzonymi mitami oraz krążącymi legendami w tematyce dezynfekcji jak i samego ozonowania, zostaliśmy zaproszeni do udzielenia cyklu kilku krótkich wywiadów dla "Magazynu Przedszkola" których celem jest przybliżenie opinii publicznej tematyki ozonowania i rozwianie powstałych mitów. Zapraszamy do lektury gdzie w kilku słowach przedstawiamy podstawową wiedzę z zakresu ozonowania.

Usługi ddd, dezynfekcja wywiad Magazyn przedszkola

OZONOWANIE POMIESZCZEŃ REALIZACJE

Usługi ddd, dezynfekcja Katowice Sosnowiec Gliwice

NAZWA FIRMY

CHILLI-GROUP

KRZYSZTOF TRELA

NIP. 6342533010


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Korzystamy z plików cookies w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności i poprawnego działania strony oraz uzyskania anonimowych danych statystycznych. Klikając przycisk 'akceptuje' wyrażasz zgodę na zapis wszystkich plików cookies, oraz akceptujesz zasady bezpieczeństwa strony której pełna treść jest dostępna tutaj. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę, poprzez zmianę preferencji na stronie Zasady Bezpieczeństwa lub poprzez zmianę ustawień przeglądarki.

UWAGA MAMY AKTUALNIE ROK 2024

Twoja przeglądarka przestała być aktualizowana w 2015r

Ze względu bezpieczeństwa strony, oraz zapewnienia jej prawidłowego funkcjonowania
prosimy o korzystalie z aktualnych wersji przeglądarek takich jak CHROME i FIREFOX


POBIERZ AKTUALNĄ WERSJĘ PRZEGLĄDARKI : CHROME
POBIERZ AKTUALNĄ WERSJĘ PRZEGLĄDARKI : FIREFOX
Zalecane przeglądarki