Ozonowanie Zamgławianie Dezodoryzacja

INFOLINIA

32 / 7 460 460

Katowice Sosnowiec Gliwice
obsługujemy cały Śląsk


Dezynsekcja Katowice Sosnowiec Gliwice

Dezynsekcja i zamgławianie pomieszczeń na terenie Śląska

Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Bielsko Biała, Bytom, Rybnik, Tychy i inne

Specjalistyczne zabiegi dezynsekcji

Doskonale wiemy jak poradzić sobie z insektami


Dezynsekcja to proces usuwania insektów z pomieszczeń za pomocą środków chemicznych. Na celu ma ochronę ludzi przed insektami i chorobami, które mogą być przenoszone przez owady. Skutecznym sposobem dezynsekcji jest zamgławianie insektycydami ULV (ultra-low volume), opryskiwanie lub stosowanie pułapek. Dezynsekcja jest szczególnie ważna w przypadku mieszkań i innych zamkniętych przestrzeni, w których szkodniki mogą szybko się rozprzestrzeniać. Dezynsekcja jest niezwykle ważną częścią skutecznej kontroli szkodników i powinna być przeprowadzana regularnie, co ograniczy rozprzestrzenianie się szkodników, które pozostawione bez kontroli mogą prowadzić do zagrożeń dla zdrowia.


Dezynsekcja mieszkania :

  • usuwanie pluskiew, karaluchów, mrówek itp.
  • tylko sprawdzone sposoby walki z insektami
  • szybkie efekty widoczne odrazu po zabiegu


Szkodniki i owady mogą być dużym utrapieniem w Twoim domu lub firmie. Nie tylko powodują spore szkody materialne, ale mogą również rozprzestrzeniać choroby i zanieczyszczać żywność. Im dłużej zwlekasz z podjęciem działania, tym gorszy będzie skutek. Inwazja szkodników może szybko wymknąć się spod kontroli, prowadząc do kosztownych problemów i zagrożeń dla zdrowia. Nie pozwól szkodnikom zawładnąć Twoją przestrzenią. Pozbądź się ich dzięki usługom kompleksowej dezynsekcji pomieszczeń, dezynsekcji mieszkań i zamgławiania ULV. Nasz profesjonalny zespół szybko i bezpiecznie wyeliminuje szkodniki z Twojego domu lub firmy, abyś mógł spać spokojnie, wiedząc, że wszystko jest pod kontrolą.


PROSZĘ O BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Aktualizacja artykułu 19.01.2023r

DEZYNSEKCJA

KATOWICE SOSNOWIEC GLIWICE

Zobacz opinię naszych klientów

Dziękujemy za zaufanie


Dziękujemy za okazane zaufanie naszym klientom, którzy wybrali jakość i profesjonalizm. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby utrzymać jak najlepsze relacje na długie lata, poprzez staranne wykonywanie powierzonych nam zadań i indywidualne podejście do każdego problemu. Decydując się na podjęcie współpracy z naszą firmą, możesz być pewien że otrzymasz w zamian dogodne warunki współpracy, konkurencyjne ceny, i przede wszystkim elastyczne terminy wykonywanych prac ściśle dopasowane do godzin funkcjonowania twojej firmy. Każdy z klientów wybierający stałą współpracę, w zakresie cyklicznych dezynfekcji metodą ozonowania pomieszczeń otrzyma od nas także dodatkowe rabaty lojalnościowe oraz dogodne przedłużone terminy płatności.


OzoMan Śląsk

TAK
SPRAWDZAM
CENĘ

SZYBKO PRZYGOTUJEMY
INDYWIDUALNĄ WYCENĘ

OzoMan Wiele lat doświadczenia

13 LAT DOŚWIADCZENIA

OzoMan Setki zadowolonych klientów

ZADOWOLENI KLIENCI

OzoMan Atrakcyjne ceny i szybkie terminy

ATRAKCYJNE CENY

CYKL WYWIADÓW DLA 'MAGAZYNU PRZEDSZKOLA'


W związku z podwyższonym stanem epidemiologicznym i wieloma wytworzonymi mitami oraz krążącymi legendami w tematyce dezynfekcji jak i samego ozonowania, zostaliśmy zaproszeni do udzielenia cyklu kilku krótkich wywiadów dla "Magazynu Przedszkola" których celem jest przybliżenie opinii publicznej tematyki ozonowania i rozwianie powstałych mitów. Zapraszamy do lektury gdzie w kilku słowach przedstawiamy podstawową wiedzę z zakresu ozonowania.

Usługi ddd, dezynsekcja wywiad Magazyn przedszkola

OZONOWANIE POMIESZCZEŃ REALIZACJE

Usługi ddd, dezynsekcja Katowice Sosnowiec Gliwice

NAZWA FIRMY

CHILLI-GROUP

KRZYSZTOF TRELA

NIP. 6342533010


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Korzystamy z plików cookies w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności i poprawnego działania strony oraz uzyskania anonimowych danych statystycznych. Klikając przycisk 'akceptuje' wyrażasz zgodę na zapis wszystkich plików cookies, oraz akceptujesz zasady bezpieczeństwa strony której pełna treść jest dostępna tutaj. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę, poprzez zmianę preferencji na stronie Zasady Bezpieczeństwa lub poprzez zmianę ustawień przeglądarki.

UWAGA MAMY AKTUALNIE ROK 2024

Twoja przeglądarka przestała być aktualizowana w 2015r

Ze względu bezpieczeństwa strony, oraz zapewnienia jej prawidłowego funkcjonowania
prosimy o korzystalie z aktualnych wersji przeglądarek takich jak CHROME i FIREFOX


POBIERZ AKTUALNĄ WERSJĘ PRZEGLĄDARKI : CHROME
POBIERZ AKTUALNĄ WERSJĘ PRZEGLĄDARKI : FIREFOX
Zalecane przeglądarki