Ozonowanie Zamgławianie Dezodoryzacja

INFOLINIA

32 / 7 460 460

Katowice Sosnowiec Gliwice
obsługujemy cały Śląsk


Usługi DDD Katowice Sosnowiec Gliwice

Dezynfekcja dezynsekcja deratyzacja na terenie Śląska

Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Bielsko Biała, Bytom, Rybnik, Tychy i inne

Specjalistyczne usługi ddd

Kompleksowe zabiegi dezynfekcji dezynsekcji deratyzacji


Usługi ddd to wyspecjalizowane zakres działań, który pomaga chronić ludzi i mienie przed zagrożeniami ze strony wirusów, szkodników, owadów i gryzoni. Usługi te obejmują dezynfekcję, dezynsekcję i deratyzację. Dezynfekcja to proces zabijania wirusów i bakterii na powierzchniach i w powietrzu. Dezynsekcja to proces eliminowania insektów, takich jak pluskwy, pchły, kleszcze, karaluchy i mrówki. Deratyzacja to proces kontrolowania populacji gryzoni poprzez łapanie ich w pułapki lub zatruwanie. Usługi ddd są niezbędne do ochrony domów i firm przed przenoszącymi choroby szkodnikami i gryzoniami. Mogą również pomóc w ograniczeniu szkód materialnych powodowanych przez te zagrożenia.


Kompleksowe usługi ddd :

  • dezynfekcja pomieszczeń
  • dezynsekcja mieszkania
  • deratyzacja powierzchni


Insekty i gryzonie mogą wyrządzić firmie poważne szkody, prowadząc do straty czasu, pieniędzy i zasobów. Nie wspominając już, o zagrożeniach zdrowia z nimi związanych. Jeśli pozostawisz je bez kontroli, szkodniki mogą szybko rozprzestrzenić się na terenie Twojej firmy, prowadząc do całkowitej plagi. Może to spowodować poważne szkody dla Twojej reputacji i zysków. Specjalistyczne usługi ddd są rozwiązaniem, które pomoże Ci odzyskać kontrolę nad Twoją firmą. Nasze usługi w zakresie dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji i zwalczania szkodników pomogą Ci szybko i skutecznie pozbyć się problemów. Regularne usługi ddd dają Ci pewność, że Twoja firma jest zabezpieczona przed wszelkimi zagrożeniami.


PROSZĘ O BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Aktualizacja artykułu 19.01.2023r

USŁUGI DDD

KATOWICE SOSNOWIEC GLIWICE

Zobacz opinię naszych klientów

Dziękujemy za zaufanie


Dziękujemy za okazane zaufanie naszym klientom, którzy wybrali jakość i profesjonalizm. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby utrzymać jak najlepsze relacje na długie lata, poprzez staranne wykonywanie powierzonych nam zadań i indywidualne podejście do każdego problemu. Decydując się na podjęcie współpracy z naszą firmą, możesz być pewien że otrzymasz w zamian dogodne warunki współpracy, konkurencyjne ceny, i przede wszystkim elastyczne terminy wykonywanych prac ściśle dopasowane do godzin funkcjonowania twojej firmy. Każdy z klientów wybierający stałą współpracę, w zakresie cyklicznych dezynfekcji metodą ozonowania pomieszczeń otrzyma od nas także dodatkowe rabaty lojalnościowe oraz dogodne przedłużone terminy płatności.


OzoMan Śląsk

TAK
SPRAWDZAM
CENĘ

SZYBKO PRZYGOTUJEMY
INDYWIDUALNĄ WYCENĘ

OzoMan Wiele lat doświadczenia

13 LAT DOŚWIADCZENIA

OzoMan Setki zadowolonych klientów

ZADOWOLENI KLIENCI

OzoMan Atrakcyjne ceny i szybkie terminy

ATRAKCYJNE CENY

CYKL WYWIADÓW DLA 'MAGAZYNU PRZEDSZKOLA'


W związku z podwyższonym stanem epidemiologicznym i wieloma wytworzonymi mitami oraz krążącymi legendami w tematyce dezynfekcji jak i samego ozonowania, zostaliśmy zaproszeni do udzielenia cyklu kilku krótkich wywiadów dla "Magazynu Przedszkola" których celem jest przybliżenie opinii publicznej tematyki ozonowania i rozwianie powstałych mitów. Zapraszamy do lektury gdzie w kilku słowach przedstawiamy podstawową wiedzę z zakresu ozonowania.

Usługi ddd wywiad Magazyn przedszkola

OZONOWANIE POMIESZCZEŃ REALIZACJE

Usługi ddd Katowice Sosnowiec Gliwice

NAZWA FIRMY

CHILLI-GROUP

KRZYSZTOF TRELA

NIP. 6342533010


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Korzystamy z plików cookies w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności i poprawnego działania strony oraz uzyskania anonimowych danych statystycznych. Klikając przycisk 'akceptuje' wyrażasz zgodę na zapis wszystkich plików cookies, oraz akceptujesz zasady bezpieczeństwa strony której pełna treść jest dostępna tutaj. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę, poprzez zmianę preferencji na stronie Zasady Bezpieczeństwa lub poprzez zmianę ustawień przeglądarki.

UWAGA MAMY AKTUALNIE ROK 2024

Twoja przeglądarka przestała być aktualizowana w 2015r

Ze względu bezpieczeństwa strony, oraz zapewnienia jej prawidłowego funkcjonowania
prosimy o korzystalie z aktualnych wersji przeglądarek takich jak CHROME i FIREFOX


POBIERZ AKTUALNĄ WERSJĘ PRZEGLĄDARKI : CHROME
POBIERZ AKTUALNĄ WERSJĘ PRZEGLĄDARKI : FIREFOX
Zalecane przeglądarki